NCR PolskaSp. z o.o.

NCRSerdecznie dziękuję pani Monice Klonowskiej za serię szkoleń Akademii menedżerskiej, przeprowadzoną dla pracowników firmy NCR Polska Sp. z o.o. w okresie listopad 2018- luty 2018.

Cykl szkoleń dedykowany był kadrze kierowniczej i liderskiej europejskiego centrum usług wspólnych i obejmował serię 5 całodziennych spotkań, poświęconych tematyce komunikacji w zespole, kulturze organizacji, asertywności w pracy zawodowej, motywowaniu pracowników, delegowaniu i egzekwowaniu obowiązków, konfliktom i sposobom ich rozwiązywania oraz przeciwdziałaniu mobbingowi i dyskryminacji.

Szkolenia w pełni spełniły nasze oczekiwania. Wiedza, przekazana na wysokim poziomie merytorycznym, poparta była dużą ilością praktycznych ćwiczeń, co pozwoliło na lepsze przyswojenie poruszanych tematów i odniesienie do praktycznych sytuacji z życia zawodowego.

Dzięki praktycznym przykładom oraz możliwości odgrywania określonych sytuacji przed kamerą, uczestnicy mogli jeszcze lepiej rozwinąć i pogłębić swoją wiedzę.

Trener – Monika Klonowska, została wysoko oceniona przez wszystkich uczestników szkolenia za jej profesjonalizm, merytoryczną wiedzę, jak również sposób prowadzenia sesji. Szczególnie doceniona została warsztatowa formuła szkoleń oraz otwarta i przyjazna atmosfera.

Z przyjemnością polecam szkolenia pani Moniki Klonowskiej jako profesjonalnego trenera zakresu tematyki menedżerskiej oraz rozwoju zespołów/ pracowników.

Warszawa, 01/03/2019

Zapytaj o szkolenia