WESEM

untitled-1_65[1]

W związku z wprowadzanym stopniowo Programem Rozwoju Pracowników w naszej firmie, Pani Monika Klonowska przeprowadziła szkolenia doskonalące umiejętności pracowników działu sprzedaży i obsługi klienta oraz średniej kadry kierowniczej. Dla pierwszej grupy zostało przeprowadzone szkolenie z komunikacji w kontaktach zawodowych jako pierwsze z cyklu szkoleń, natomiast dla drugiej szkolenie z zakresu kierowania zespołem.

Szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Pracownicy docenili interaktywność zajęć, wysoką wiedzę merytoryczną trenera, zrozumienie specyfiki ich pracy i wyzwań, z jakimi się spotykają, wykonując codzienne obowiązki (co przy specyfice branży produkcyjnej nie jest łatwe) oraz sposób przekazywania wiedzy. Metody zastosowane na szkoleniu pozwoliły poszerzyć wiedzę i nabyć praktyczne umiejętności, które są obecnie z sukcesem wdrażane.

Z przyjemnością rekomenduję szkolenia prowadzone przez Panią Monikę Klonowską. Jakość to coś, o co szczególnie dbamy w firmie i usługi świadczone przez trenerkę doskonale się w to wpisują. Niech najlepszą rekomendacją będzie, że współpraca będzie kontynuowana, bo przekłada się na korzyści w codziennej pracy i zwiększenie efektywności naszych pracowników, a tym samym firmy.

 

 

Zapytaj o szkolenia